Toyota Zielona Góra

Pobicie na zielonogórskim deptaku. Interweniowała policja, wezwano karetkę (ZDJĘCIA CZYTELNIKÓW)

Do zdarzenia doszło na ul. Kupieckiej w niedzielę, 29 maja, nocą. Mężczyzna zaatakował i mocno pobił innego mężczyznę za to, że ten obraził jego partnerkę, która szła z dzieckiem w wózku. Obaj mężczyźni byli pijani, kobieta również.

O zdarzeniu powiadomili nas kierowcy Lubuskie Taxi oraz czytelnicy. Wszystko wydarzyło doszło na ul. Kupieckiej. Mężczyzna został mocno pobity przez innego mężczyznę.  Na miejsce została wezwana policja oraz przyjechała karetka pogotowia ratunkowego. Pobitym mężczyzna zajęli się medycy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Okazała się, że do pobicia doszło po tym, jak jeden z mężczyzn miał obrazić kobietę idącą z wózkiem z dzieckiem. Szła w towarzystwie swojego partnera. To partner dotkliwe pobił mężczyznę.

Obaj mężczyźni byli pijani. Pijana była również kobieta. Wydmuchała 1,5 promila alkoholu i w takim stanie opiekowała się dzieckiem. – Sprawa opieki nad dzieckiem po pikanemu  znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Mężczyzna odpowie za pobicie. Szczegóły zdarzenia ustalają policjanci.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi