Pomyliła gaz z hamulcem i wjechała w witrynę marketu (FILM, ZDJĘCIA)

Pomyliła gaz z hamulcem i wjechała w witrynę marketu.

Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj w Jędrzejowie (woj. świętokrzyskie). 54 –latka, kierująca fordem podczas parkowania pomyliła pedał hamulca z pedałem gazu i z impetem wjechała w witrynę jednego ze sklepów. Cała sytuacja na szczęście zakończyła się jedynie na niewielkich uszkodzeniach samochodu i rozbitych szybach budynku.

W czwartkowy poranek, 19 maja, dyżurny jędrzejowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o samochodzie, który wjechał w budynek galerii handlowej i uszkodził jej szklaną elewację.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy szybko zlokalizowali nietypowo „zaparkowanego” forda oraz jej właścicielkę.

Trzeźwa 54 –latka w rozmowie z mundurowymi przyznała, że podczas parkowania swojego auta przodem do sklepowej witryny, pomyliła pedał hamulca z pedałem gazu. W efekcie samochód zamiast się zatrzymać ruszył z impetem do przodu i ostatecznie uderzył w szklaną elewację budynku.

W związku z tą sytuacją na szczęście nikomu nic się nie stało, a uszkodzeniu uległy jedynie sklepowe szyby, a także w niewielkim stopniu karoseria pojazdu.