Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Poszukiwany listami gończymi wpadł w Gorzowie podczas interwencji

Zatrzymaniem 45-letniego mężczyzny poszukiwanego dwoma listami gończymi zakończyła się wczorajsza interwencja przy ul. Bohaterów Westerplatte w Gorzowie. Mężczyzna już trafił do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższy rok.

Do zdarzenia doszło wczorajg 5 listopada b.r., na ul. Bohaterów Westerplatte w Gorzowie. Wszystko wskazywało na to, że będzie to rutynowa interwencja. Na zbyt uporczywe i głośne zachowanie jednego z mieszkańców zareagowali policjanci.

Sprawcą zakłócenia ładu i porządku okazał się 45-letni mężczyzna. Po dalszych sprawdzeniach przez policjantów Sztabu Policji gorzowskiej Komendy wiadomym już było, że wykroczenie, które popełnił 45-latek to dopiero początek jego odpowiedzialności karnej.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Jak się okazało mężczyzna ten poszukiwany był dwoma listami gończymi wydanymi przez Prokuraturę w Sulęcinie i Gorzowie. Od 30 grudnia ubiegłego roku bezprawnie pozostawał na wolności, bo nie wrócił  w określonym czasie do zakładu karnego.

45-latek został zatrzymany przez policjantów. Dziś przed południem został już przewieziony do zakładu karnego w Gorzowie, w którym spędzi co najmniej rok. 45-latek, za swoje zachowanie, musi się również liczyć z możliwością przedłużenia kary więzienia.