Poszukiwany nowosolanin przed policjantami schował się w… wersalce

Nowosolscy policjanci zatrzymali 39-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna schował się przed policjantami w… wersalce. Mieszkaniec Nowej Soli chciał uniknąć kary 2 lat więzienia.

W poniedziałek, 17 stycznia, kryminalni z Nowej Soli zapukali do jednego z mieszkań w centrum miasta. Szukali 39-latka poszukiwanego listami gończymi.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Drzwi otworzył młody mężczyzna, który zaprzeczył, żeby w domu była poszukiwana osoba. – Powiedział, że taka osoba tutaj nie mieszka – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Policjanci nie uwierzyli i postanowili rozejrzeć się po mieszkaniu. Mundurowi znaleźli zaskoczonego poszukiwanego w jednym z pomieszczeń. 39-latke schował się przed policjantami w… wersalce. Za mieszkańcem Nowej Soli wydano dwa listy gończe i dwa zarządzenia.

Poszukiwany miał na koncie różne przestępstwa. Dopuścił się między innymi kradzieży, znęcania, uchylania się od alimentów oraz ucieczki z miejsca wypadku.

39-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Następnie trafił do aresztu śledczego w Zielonej Górze, gdzie będzie odbywał zasądzoną przez sąd karę ponad dwóch lat więzienia.

Eko pol - Poscigi.pl