Poważny wypadek. Motocyklista zderzył się z nissanem. Jest w ciężkim stanie. Ma sądowy zakaz prowadzenia (ZDJĘCIA)

Motocyklista zderzył się z nissanem. Jest w ciężkim stanie

Do poważnego wypadku doszło w niedzielę, 27 marca, koło Sławy. Motocyklista zderzył się z nissanem. W ciężkim stanie trafił śmigłowcem LPR do szpitala

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca nissanem i motocyklista jechali w kierunku Sławy. W pewnym momencie 45-letnia kierująca osobówką, chcąc wyprzedzić jadący przed nią samochód, zjechała na lewy pas jezdni.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W tym samym czasie jechały nim dwa motocykle, które wcześniej rozpoczęły wyprzedzanie. Pierwszy z jadących motocyklistów, 29-latek, próbował uniknąć zderzenia z nissanem i omijając go wpadł w poślizg. Motocyklista przewrócił się.

Jadący za nim 26-letni kierujący drugim motocyklem, nie zdążył uderzył w tył nissan. Auto wypadło z drogi uderzając w barierki energochłonne i w drzewo.

Motocyklista w ciężkim stanie

26-letni motocyklista, który zderzył się został bardzo ciężko ranny. W ciężkim stanie trafił śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w Nowej Soli.

Kierująca nissanem trafiła do głogowskiego szpitala. Drugi z motocyklistów, 29-latek nie odniósł poważnych obrażeń. – Okazało się, że 26-latek, nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem i ma aktywny zakaz prowadzenia – mówi kom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji.

Toyota Zielona Góra