Toyota Zielona Góra

Poważny wypadek w Zielonej Górze. Motocyklista staranowany przez kierującego fiatem (ZDJĘCIA)

Strażacy udzielili pierwszej pomocy rannemu motocykliście i przekazali go ekipie karetki pogotowia ratunkowego, która dotarła miejsce wypadku. fot. poscigi.pl

Do wypadku doszło w poniedziałek na rondzie Anny Borchers. Kierujący fiatem uderzył w motocyklistę. Ranny kierowca jednośladu został karetką pogotowia ratunkowego zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło przed godz. 20.00. Kierujący fiatem uderzył w motocyklistę jadącego rondem. Motocyklista upadł i po uderzeniu na chwilę stracił przytomność.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wypadek z udziałem motocyklisty w Zielonej Górze

– Na miejsce  dojechał dwa nasze zastępy – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskiej straży pożarnej. Strażacy udzielili pierwszej pomocy rannemu motocykliście i przekazali go ekipie karetki pogotowia ratunkowego, która dotarła miejsce wypadku.

Ranny motocyklista z podejrzeniem złamań między innymi nogi został karetka pogotowia ratunkowego przewieziony do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci zielonogórskiej drogówki. Ustalają dokładny przebieg oraz okoliczności w jakich doszło do wypadku. Na rondzie są  duże utrudnienia w ruchu.

Reklama pościgi