Poważny wypadek w Zielonej Górze. Ranni kobieta i dziecko. Sprawca skuty kajdankami (ZDJĘCIA)

Do wypadku doszło w czwartek, 19 grudnia, wieczorem na wjeździe do Tesco na ul. Energetyków. Kierujący busem uderzył w prawidłowo jadącego peugeota. Sprawca został skuty kajdankami. Kobieta i dziecko z peugeota trafili do szpitala.

Kierujący busem jechał ul. Energetyków w kierunku al. Zjednoczenia. Skręcał do Tesco. Wtedy uderzył w peugeota, prawidłowo jadącego w kierunku ul. Batorego. Uderzenie było bardzo silne. Oba auta zostały mocno rozbite. Na miejsce wypadku przyjechały wozy straży pożarnej oraz dwie karetki pogotowia ratunkowego. Dojechały również radiowozy zielonogórskiej drogówki.

Ranne zostały dwie osoby. To kobieta kierująca peugeotem i dziecko. Zostali karetkami przewiezieni do szpitala. Po chwili policjanci skuli kajdankami sprawcę wypadku, kierowcę busa. – Podczas kontroli dokumentów okazało się, że jest to osoba poszukiwana. Kontrola dokumentów jest obligatoryjna podczas każdego zdarzenia lub kontroli – mówi asp. Mariusz Wąsowicz, zastępca naczelnika zielonogórskiej drogówki. Na miejscu wypadku pracują policjanci. Na skrzyżowaniu są utrudnienia w ruchu.

film czytelnika

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Zostań kierowcą bolta
Zostań kierowcą bolta