Toyota Zielona Góra

Poważny wypadek w Zielonej Górze. Uderzony przez auto betonowy śmietnik skosił pieszą na chodniku (ZDJĘCIA)

Poważny wypadek w Zielonej Górze. Zderzenie dwóch aut. Jedno uderzyło w betonowy śmietnik, który skosił na pieszą na chodniku

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 2 grudnia, na al. Konstytucji 3 Maja, przy skręcie w ul. Sikorskiego. Zderzyły się tam dwa volkswageny. Jeden z nich uderzył w betonowy śmietnik, który skosił pieszą na chodniku.

Kierujący volkswagenem caddy jechał al. Konstytucji w kierunku Focusa. Przed skrętem w ul. Sikorskiego zaczęła zmieniać się sygnalizacja świetlna. Kierujący caddym nie chcąc uderzyć w tył hamującego przed nim auta odbił z lewego pasa na prawy.

Tam caddy uderzył w volkswagena lupo. Uderzone lupo wypadło z drogi i uderzyło w śmietnik oraz słup sygnalizacji świetlnej.

Niestety betonowy ciężki śmietnik skosił pieszą na chodniku. – Kobieta leżała na chodniku a strażacy zakryli ją kocami termicznym – opowiada nam świadek wydarzeń.

Na miejsce wypadku dojechała karetka pogotowia ratunkowego oraz policja. Kobieta została zabrana do karetki. – Kobieta uderzona śmietnikiem została zabrana do szpitala na badania – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Zostań kierowcą bolta