Samochody.pl - poscigi.pl

Samochód zasłaniający widoczność na ulicy Mieczykowej to jedno. Czytelnik porusza kolejny problem

Samochód zasłania widoczność kierującym wyjeżdżającym z ul. Konwaliowej.

W poniedziałek, 23 stycznia, pisaliśmy o samochodzie kia parkowanym systematycznie na trawniku tuż przy skrzyżowaniu ulic Konwaliowej i Mieczykowej na Jędrzychowie. Samochód zasłania widoczność kierującym wyjeżdżającym z ulicy Konwaliowej. Mamy sygnał od kolejnego czytelnika dotyczący ulicy Mieczykowej.

Nasz czytelnik zwrócił uwagę na zagrożenie bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ulic Konwaliowej i Mieczykowej. Systematycznie przy skrzyżowaniu, po lewej stronie dla wyjeżdżających z ul. Konwaliowej, parkowana jest kia.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Samochód zasłania widoczność wyjeżdżającym z ulicy Konwaliowej. Przez zaparkowaną przy skręcie kię nie widać samochodów jadących ul. Mieczykową w kierunku ul. Nowojędrzychowskiej – wyjaśnia  czytelnik.

Problem na ulicy na Jędrzychowie

Dostaliśmy sygnał od kolejnego czytelnik dotyczący ulicy Mieczykowej. – Chciałbym dodać do kwestii poruszonych w artykule, że skrzyżowanie ulic Mieczykowej i Konwaliowej jest niebezpieczne jeszcze z dwóch względów – pisze czytelnik. Zwraca uwagę na brak wyznaczonych przejść dla pieszych. – Nie ma również odpowiedniego oznakowania pionowego – pisze mieszkaniec Jędrzychowa. I to nie koniec.  

Czytelnik zwraca uwagę na kolejny bardzo poważny problem. – To nadmiernej prędkości pojazdów jeżdżących ul. Mieczykową. Dobrym rozwiązaniem byłoby zastosowanie ograniczenia prędkości poprzez zabudowę spowalniacza w jezdni. Podobnego jaki jest przy skrzyżowaniu ulic Nowojędrzychowskiej i Makowej – pisze mieszkaniec Jędrzychowa.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl