Samochody.pl - poscigi.pl

Poważny wypadek w zakładzie w Świebodzinie. Trzy osoby porażone prądem, dwie są ciężko poparzone (ZDJĘCIA)

Trzy osoby porażone prądem w firmie w Świebodzinie.

Do poważnego wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek, 24 stycznia, w firmie Adient. Trzy osoby zostały porażone prądem, w tym dwie są ciężko poparzone. Mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. Zakład został ewakuowany.

Do wypadku doszło około północy. Mężczyźni pracowali przy jednej z maszyn. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn doszło do porażenia prądem pracowników. Porażone zostały trzy osobny. – W tym dwie doznały ciężki oparzeń po porażeniu prądem – mówi bryg. Marcin Bohuszko, zastępca komendanta świebodzińskiej straży pożarnej.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Trzy osoby porażone prądem w firmie w Świebodzinie

Na miejsce zdarzenia dojechały trzy wozy strażaków. – Zajęliśmy się rannymi osobami. Po opatrzeniu zostały przekazane załogom kartek pogotowia ratunkowego – mówi bryg. Bohuszko.

Po spięciu w maszynie doszło do lekkiego zadymienia, które automatycznie wywołało również alarm pożarowy. Z tego powodu doszło do ewakuacji pracowników firmy. Pożaru jednak nie było. Po przewietrzeniu hali akcja strażaków zakończyła się.

Na miejsce wypadku dojechał również świebodzińska policja. Przyczyna oraz okoliczności w jakich doszło do porażenia prądem trzech pracowników będą wyjaśniane.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl