Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Śmiertelne potrącenie w Nowym Miasteczku. Nie żyje młoda kobieta

Śmiertelne potrącenie kobiety w Nowym Miasteczku.

Do śmiertelnego potrącenia doszło w Wielką Sobotę, 30 marca, w Nowym Miasteczku. Nie żyje potrącona około 30-letnia kobieta. Policja oraz prokurator ustalają przyczynę oraz przebieg śmiertelnego potrącenia.

Do śmiertelnego potrącenia w Nowy Miasteczku doszło w sobotę około godz. 21.00. Piesza została potrącona prze kierującego samochodem osobowym. Na miejsce wypadku zostały wezwane służby ratunkowe.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Nowe Miasteczko. Śmiertelne potrącenie kobiety

Na miejsce dojechały wozy straży pożarnej, karetka pogotowia ratunkowego oraz nowosolska policja. Ruszyła akcja ratunkowa. Młoda kobieta była długo reanimowana. Niestety mimo wysiłków ratowników nie udało się. – Potrącona kobieta zmarła na miejscu wypadku – mówi asp. Justyna Sęczkowska-Sobol, rzeczniczka policji w Nowej Soli.

W niedzielę, 31 marca, na miejscu wypadku pracowali nowosolscy policjanci oraz prokurator. – Trwa ustalanie przebiegu oraz przyczyny tragicznego w skutkach potrącenia – mówi asp. Sęczkowska-Sobol.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl