Śmiertelny wypadek pod Kożuchowem. Zginęli dwaj mężczyźni. Prowadził 22-latek (ZDJĘCIA)

Do śmiertelnego wypadku pod Kożuchowem doszło w czwartek, 26 października. Zginęli dwaj mężczyźni. 22-letni keirca w ciężkim stanie leży w szpitalu. Rana została również 29-letnia pasażerka. Wszyscy to mieszkańcy powiatu międzyrzeckiego.

Kierujący volkswagenem borą 22-latek jechał drogą z Cisowa do Kożuchowa. Z niewyjaśnionych jeszcze rozpędzony volkswagen zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam uderzył w barierki. Samochód wypadł z drogi i na poboczu zarył w skarpę na koniec uderzając w drzewa.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce koszmarnego wypadku dotarły służby ratunkowe. Volkswagen był zmiażdżony. Wygląda na to, że uderzył w drzewa tylną częścią i dachem. Tam właśnie siedzieli mężczyźni w wieku 44 lat i 55 lat. Nie mieli żadnych szans. Obaj zginęli na miejscu wypadku.

Śmiertelny wypadek pod Kożuchowem

Z rozerwanego volkswagena został wyciągnięty 22-letni kierowca. W ciężkim stanie został zabrany do szpitala. Do szpitala trafiła również ranna 29-letni pasażerka siedząca na przednim siedzeniu. Wszyscy to mieszkańcy powiatu międzyrzeckiego.

Na miejscu tragedii długo pracowali nowosolscy policjanci oraz prokurator. – Trwa ustalanie przyczyny oraz okoliczności w jakich doszło do tragicznego wypadku – mówi asp. Justyna Sęczkowska–Sobol, rzeczniczka policji w Nowej Soli.