Śmiertelny wypadek podczas wyprzedzania. Kierująca golfem wepchnęła polo prosto pod bmw (ZDJĘCIA)

Śmiertelny wypadek w Tylewicach

Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek, 22 września, w Tylewicach (pow. wschowski). Kierująca volkswagenem golfem podczas wyprzedzani uderzyła w volkswagena polo, który wpadł prosto pod jadące z naprzeciwka bmw. 39-latka kierująca polo zginęła na miejscu.

Kierująca volkswagenem golfem jechała przez Tylewice w kierunku Starego Strącza. Zaczęła wyprzedzać volkswagena polo. – W trakcie wyprzedzania zobaczyła jadące z naprzeciwka bmw i zaczęła hamować – mówi kom. Maja Piwowarska, rzeczniczka policji we Wschowie. 22-latka w golfie chcąc uniknąć zderzenia uderzała w volkswagena polo. Volkswagen polo po uderzeniu wpadł bokiem pod nadjeżdżające z naprzeciwka bmw.

Doszło do potężnego zderzenia. Uderzone w bok polo wypadło z drogi. Z drogi wypadł też golf. Na miejsce wypadku dojechały służby ratunkowe. Wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. – Niestety kierująca volkswagenem polo 59-letnia mieszkanka gminy Sława zginęła na miejscu wypadku – mówi kom. Piwowarska. Na drodze pracują wschowscy policjanci oraz prokurator.