Śmiertelny wypadek. Zginęły dwie młode osoby. Inspekcja policji w miejscu tragedii

We wtorek, 7 maja, na skrzyżowaniu koło Gubinka, na którym doszło do śmiertelnego wypadku, odbyła się inspekcja krośnieńskiej policji oraz zarządcy drogi. Na skrzyżowaniu zginęły dwie osoby.

Policjanci z krośnieńskiej drogówki oraz zarządca drogi przyglądnęli się skrzyżowaniu, na którym doszło do tragedii. – Infrastruktura drogowa nie miała żadnego wpływu na wypadek – mówi asp. szt. Dariusz Kocur, naczelnik krośnieńskiej drogówki.

Widoczność na skrzyżowaniu z każdej strony drogi jest bardzo dobra. – Skrzyżowanie jest też dobrze oznakowane – mówi asp. szt. Kocur. Uznano jednak, że krzyżówka zostanie dodatkowo oznakowana. Na asfalcie pojawią się napisy „stop”. – Dodatkowe oznakowanie powinno jeszcze bardziej wpłynąć na zwiększenie uwagi i ostrożności kierujących – mówi asp. szt. Kocur. W miejscu skrzyżowania z czasem ma powstać rondo.

Polecane  Setki niewybuchów zatopionych w jeziorze. To jest niebezpieczna akcja (ZDJĘCIA)

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z czwartku na piątek, 3 maja, na trasie koło Gubinka przy granicy z Niemcami. Kierujący mitsubishi wjechał pod ciężarówkę. 21-latek zmarł w drodze do szpitala. 19-latka doznała ciężkich urazów głowy. Lekarze walczyli o jej życie. Niestety, zmarła w szpitalu w Zielonej Górze.

Langner odszkodowania
Reklamy