Student wypadł z okna akademika w Zielonej Górze. Był w krytycznym stanie

Jak poinformował zielonogórski szpita l- „Cieszy nas, że dziś możemy powiedzieć: pacjent ma się dobrze! Jest przytomny, kontaktowy, zaczyna chodzić”. Przypomnijmy- Turek trafił do szpitala w krytycznym stanie.

Student z Turcji 17 kwietnia br. wypadł z trzeciego piętra akademika „Rzepicha” Uniwersytetu Zielonogórskiego. Jego stan był krytyczny, a rokowania były fatalne. Doznał urazu wielu narządów wewnętrznych, złamania kości w obrębie twarzoczaszki.

Studenta ratowało pół szpitala. „Zajmowały się nim zespoły medyczne oddziałów: SOR, chirurgii ogólnej, torakochirurgii, w końcu intensywnej terapii. Do tego laboratorium, zakład diagnostyki obrazowej, zakład patomorfologii . Konsultowali też nefrolodzy i gastroenterolodzy, a ostatni zabieg wykonali chirurdzy szczękowo-twarzowi”.

Polecane  Policjanci musieli strzelać. Naćpany kierowca mitsubishi uderzył w radiowóz w Żarach (FILM, ZDJĘCIA)

Jak dalej informuje szpital -„cieszy nas, że dziś możemy powiedzieć: pacjent ma się dobrze! Jest przytomny, kontaktowy, zaczyna chodzić. I po kilku tygodniach został przekazany z intensywnej terapii na inny oddział, gdzie dochodzi do siebie i jest powoli rehabilitowany. Naszemu personelowi medycznemu serdecznie gratulujemy, a pacjentowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia”.

Makabra. Student wypadł z okna akademika w Zielonej Górze. Walczy o życie (NOWE INFORMACJE)

Langner odszkodowania
Reklamy