SULECHÓW Policyjny pościg za złodziejem paliwa. Mężczyzna był naćpany

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 1 grudnia. Sulechowscy policjanci po pościgu zatrzymali naćpanego kierowcę mazdy, który wcześniej ukradł paliwo na jednej ze stacji benzynowych.

O zdarzeniu powiadomił nas czytelnik portalu poscigi.pl. W niedzielę na jedną ze stacji paliw w Sulechowie podjechała mazda. Kierowca zatankował bak paliwa i od razu odjechała uciekając bez płacenia rachunku. O kradzieży paliwa została powiadomiona policja, która szybko pojawiła się w okolicach stacji benzynowej.

Patrol policjantów zobaczył mazdę. Kierowca nie zareagował jednak na sygnały do zatrzymania się, tylko zaczął uciekać ulicami miasta. Ruszył pościg za uciekającą mazdą. Na ul. Przemysłowej policjanci zablokowali kierującego mazdą. Ten próbował jeszcze uciekać jadąc prosto na policjanta. Nie udało mu się. Został zatrzymany.

Jak ustaliliśmy, to nie pierwsza kradzież paliwa kierującego mazdą. W dodatku jechał naćpany amfetaminą. W maździe były numery rejestracyjne skradzione z innego samochodu na terenie Sulechowa.