Syn zamordował rodziców ze szczególnym okrucieństwem. Uderzał w głowy

Do makabrycznego zabójstwa doszło w piątek, 27 listopada, w Jeninie pod Gorzowem. 42-letnie Krzysztof D. zabił matkę i ojca. Mężczyzna został aresztowany pod zarzutem zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Ofiary miały obrażenia głów zadane tępym narzędziem. Motywu zbrodni prokuratura jeszcze nie podaje.

Do zabójstwa doszło w piątek, 27 listopada, w Jeninie pod Gorzowem. Nieoficjalnie w domu miało dojść do kłótni 42-letniego Krzysztofa D. z rodzicami Zuzanną D. i Leszkiem D. To wtedy mężczyzna miał wpaść w szał i rzucić się na rodziców.

Krzysztof D. został aresztowany tymczasowo na trzy miesiące. – Został my postawiony zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem – mówi prokurator Łukasz Gospodarek, rzecznik gorzowskiej prokuratury okręgowej.

Jest też znana przyczyna śmierci rodziców aresztowanego 42-latka. – Z informacji od biegłego z zakresy medycyny sądowej przyczyną śmierci były obrażenia od uderzeń zadanych narzędziem o tępych krawędziach – mówi prokurator Gospodarek. Narzędzia zbrodni śledczy na obecną chwilę nie ujawniają.

Motyw zbrodni na razie nie został podany. Czy zabójstwo rodziców ma związek problemami psychicznymi i leczeniem Krzysztofa D. – To wszystko jest cały czas ustalane – mówi prokurator Gospodarek.