Toyota Zielona Góra

Szaleniec, który zdemolował Apart w Focusie w Zielonej Górze aresztowany za próbę kradzieży (FILM, ZDJĘCIA)

Atak szaleńca w Focusie w Zielonej Górze

Wszystko wydarzyło się w piątek, 15 kwietnia, w Zielonej Górze. Do salonu Apartu w galerii Focus Mall wszedł mężczyzna, który po chwili wpadł w szał i zaczął demolować sklep. Na miejsce została wezwana zielonogórska policja, która obezwładniła agresora. 28-latek został aresztowany za próbę kradzieży biżuterii i zegarków.

Wszystko wydarzyło się po godz. 17:00.  – Mężczyzna wszedł do Apartu i po chwili zaczął rozbijać szyby oraz witryny, był jak w amoku – mówią nam świadkowie wydarzeń. Wystraszony atakiem szału mężczyzny, personel Apartu uciekł i zamknął się na zapleczu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce została wezwana policja. – Pierwszy patrol nie zareagował od razu, szaleniec chodził do sklepie i podchodził do szyby coś mówiąc i pokazując – relacjonują nam zdarzenia świadkowie. Pojawiła się też ochrona galerii, ale też nie reagowała.

Przy Aparcie zebrał się tłum ludzi. Dojechały też kolejne patrole policji. – Policjanci po jakimś czasie obezwładnili mężczyznę, skuli kajdankami i tak leżał na ziemi – mówią świadkowie.

Szaleniec został aresztowany

W sobotę, 17 kwietnia, zielonogórski sąd Rejonowy aresztował 28-latka tymczasowo na trzy miesiące. – Mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży złotej biżuterii, zegarków oraz uszkodzenia kilku sklepowych witryn – mówi podinsp.  Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi