Szaleniec z audi zatrzymany przez policję. Stracił prawo jazdy. W Zielonej Górze niemal przejechał dwie osoby (FILM)

Dwie kobiety musiały uciekać z pasów przed audi.

Krośnieńska policja po informacji od zielonogórskiej jednostki ustaliła dane kierowcy audi, który na pasach w Zielonej Górze niemal przejechał dwie piesze.

Do szokujących wydarzeń doszło w czwartek, 10 czerwca. Nasz czytelnik jechał ul. Wyszyńskiego, zwolnił chcąc skręcić w ul. Węgierską. Kiedy miał miejsce do skrętu, ruszył.

Po chwili z tyłu nadjechało rozpędzone audi na tablicach rejestracjach z Krosna Odrzańskiego. Jego kierowca, jak szalony lewą stroną wyprzedził samochód naszego czytelnik.

Rozpędzone audi wpadło na pasy, po których szły dwie kobiety. Obie musiały ratować się ucieczką z pasów przed audi. Na szczęście w porę zobaczyły samochód. Gdyby nie zbiegły z pasów obie zostałyby potrącone.

Szaleniec w audi z duża szybkością odjechał osiedlowymi uliczkami. – To przykład drogowego chamstwa i braku poszanowania nie tylko przepisów, ale przede wszystkim dla innych uczestników ruchu drogowego – mówi asp. sztab. Andrzej Gramatyka, naczelnik zielonogórskiej drogówki.

Zielonogórska policja od razu zaczęła szukać kierowcy audi na numerach z Krosna Odrzańskiego. Już wiemy, że poniesie on surowe konsekwencje swojego zachowania.

Kierujący audi został już ustalony przez krośnieńską policję. – Zgodnie z naszą sugestią, kierowcy audi zostało zatrzymane prawo jazdy – mówi asp. sztab. Gramatyka. To nie koniec. Nie został on ukarany mandatem. – Mandat w takim przypadku byłby nieadekwatny do zagrożenia spowodowanego na drodze. Wobec kierowcy został przygotowany wniosek u jego ukaranie przez sąd – mówi asp sztab. Gramatyka.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta
Fotowoltaika