Toyota Zielona Góra

Szli z wózkiem zataczając się, w środku było 8-miesięczne dziecko. Rodzice byli kompletnie pijani

Maleńkim dzieckiem zajęli się policjanci.

Garwolińscy policjanci interweniowali wobec kompletnie pijanych rodziców, którzy szli mając swoją zaledwie 8-miesięczną córeczkę w wózku. Do czasu przekazania dziewczynki w bezpieczne miejsce policjanci zaopiekowali się maleńkim dzieckiem i sprawdzili, czy nie potrzebuje pomocy medycznej. Sprawą rodziców zajmie się sąd rodzinny.

Przed kilkoma dniami do garwolińskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że pijani rodzice na ul. Kościuszki w Garwolinie prowadzą wózek, w którym znajduje się niemowlę. Szli zataczając się.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce został skierowany patrol dzielnicowych. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce okazało się, że są już tam policjanci z patrolówki, którzy wcześniej zauważyli niebezpieczną sytuację i od razu podjęli interwencję.

W wózku była zaledwie 8-miesięczna dziewczynka. Jej rodzice byli kompletnie pijani. Ledo stali na nogach. 25-letni ojciec wydmuchał miał 2,7 promila alkoholu, a 24-letnia matka aż 2,1 promila alkoholu.

Maleńkim dzieckiem zajęli się policjanci. Zadbali, żeby służby medyczne sprawdziły, czy nie wymaga opieki medycznej. Kiedy mieli pewność, że zdrowiu dziewczynki nic nie zagraża, przekazali ją w bezpieczne miejsce opiekunowi. Sprawą pijanych rodziców zajmie się sąd rodzinny.

Toyota Zielona Góra