Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Szok. 19-letni Oliwer, reprezentant Polski zginął w wypadku koło Bytomia Odrzańskiego. 19-letni kierujący był pijany

Oliwer był dobrze zapowiadającym się sportowcem sztuk walki. Oliwiera żegna Polski Związek Muaythai.

Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek, 19 grudnia, nocą na drodze pod Bytomiem Odrzańskim. Audi wypadło z drogi i dachowało. Zginął Oliwer.  19-letni kierowca był pijany.

Wszystko wydarzyło się około godz. 23.00 na drodze między Bytomiem Odrzańskim i Królikowicami. Audi jechało od strony Nowego Miasteczka. Koło miejscowości wsi Bycz audi wypadło z drogi i dachowało.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce dojechały służby ratunkowe. Oliwer był reanimowany przez świadków wypadku. Walką o życie 19-latka zajęli się strażacy oraz ekipa karetki pogotowia ratunkowego. Niestety Oliwer zmarł na miejscu wypadku.

Bytom Odrzański. 19-letni Oliwer zginął w wypadku

Audi prowadził 19-latek. Był pijany. Wydmuchał niemal promil alkoholu. Prawo jazdy miał od niespełna pół roku. 19-latek został zatrzymany przez policję. po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i usłysz zarzuty. Przed sądem odpowie za spowodowanie śmiertelnego wypadku prowadząc po pijanemu. 19-latkowi grozi kara do 12 lat więzienia.

Oliwer był dobrze zapowiadającym się sportowcem sztuk walki. Oliwiera żegna Polski Związek Muaythai. – Z ogromnym smutkiem i bólem przyjęliśmy tragiczną wiadomość o śmierci Oliwera, reprezentanta Polskiego Związku Muaythai. W tym bolesnym dla nas wszystkim dniu, składamy najszczersze kondolencje całej Rodzinie oraz najbliższym Oliwera. Pamięć o nim na zawsze pozostanie z nami – czytamy w poście.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl