Toyota Zielona Góra

Szokujące. Pedofil brutalnie gwałcił 7-latkę. Nagrywał filmy. Ofiar może być więcej

Szokujące. Pedofil brutalnie gwałcił 7-latkę. Nagrywał filmy. Ofiar może być więcej

W poniedziałek, 11 stycznia, policjanci w Lubsku zatrzymali 53-letniego bezrobotnego mężczyznę. Od pewnego czas brutalnie gwałcił 7-latkę. Używał również wibratora. Wszystko nagrywał. W jego komputerze znaleziono tysiące materiałów o treściach pedofilskich.

O zdarzeniu powiadomili nas czytelnicy. – W poniedziałek w Lubsku został zatrzymany brutalny pedofil – poinformował nas czytelnik.

Policjanci w Lubsku zatrzymali 53-letniego mężczyznę. Bezrobotny mieszkaniec Lubska zajmował się między innymi naprawami komputerów. Mężczyzna okazał się brutalnym pedofilem. Jego ofiarą padła miedzy innymi 7-letnia dziewczynka.

Jak ustalił portal poscigi.pl od pewnego czasu pedofil gwałcił 7-letnią dziewczynkę. Był wyjątkowo brutalny. Do gwałtów 7-latki używał również wibratora. Zwyrodnialec wszystko nagrywał.

W komputerze 53-letniego pedofila zostały znalezione tysiące materiałów o treściach pedofilskich. Całość została zabezpieczona.

Mężczyzna usłyszał zarzuty, do których częściowo się przyznał. Wszystko wskazuje również na to, że ofiar pedofila może być więcej. We wtorek, 12 stycznia, na odbyć się posiedzenie aresztowe.