Sztyletem odprawiał nad żoną egzorcyzmy. Wypędzał… z niej szatana

Sztyletem odprawiał nad żoną egzorcyzmy.

Piscy policjanci zatrzymali 58-letniego sadystę, mieszkańca Pisza (woj. warmińsko-mazurskie). Mężczyzna od ponad 2 lat znęcał się psychicznie nad żoną. Po pijanemu wszczynał awantury. Do tego odprawiał nad nią egzorcyzmy chcąc wypędzić z jej ciała szatana. Robił to trzymając w ręku własnoręcznie zrobiony sztylet. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 58-latka. Grozi mu kara nawet 5 lat więzienia.

Do komendy policji w Piszu przyszła zmaltretowana kobieta, która zdecydowała się złożyć zawiadomienie o popełnieniu przez męża przestępstwa psychicznego znęcania się nad nią. Z relacji kobiety wynikało, że od ponad dwóch lat doświadczała przemocy ze strony męża.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Pijany małżonek był agresywny i tracił kontrolę nad swoim zachowaniem. 58-letni sprawca przemocy bez powodu wszczynał awantury wyzywając żonę, a do tego groził jej śmiercią.

Odprawiał też nad żoną… egzorcyzmy chcąc wypędzić z jej ciała szatana. Trzymał w ręku własnoręcznie zrobiony metalowy sztylet. Często odprawiał te egzorcyzmy w nocy nie dając małżonce spać i nie licząc się z tym, że rano musi ona wstać do pracy.

Zdarzało się, że kobieta zmuszona była nocować w samochodzie. Zgłaszająca była wyraźnie wyczerpana sytuacją rodzinną i codzienną obawą o własne życie.
Policjanci niezwłocznie zatrzymali sprawcę przemocy domowej i zabezpieczyli jego sztylet. Po zgromadzeniu materiału dowodowego 58-latek usłyszał zarzut psychicznego znęcania się nad żoną. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.
Za znęcanie się nad najbliższymi grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

HACK YOUR FUTURE - Najbardziej kreatywny event tego lata!