Tajemnicze działania policji w Zielonej Górze. Wygląda na zabezpieczanie śladów (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Nasi czytelnicy w piątek, 9 kwietnia, na ul. Nowej zauważyli  mężczyznę w białym kombinezonie, który długo chodził wokół busa o fotografował go.  

Wygląda na to, że mężczyzna był ubrany w kombinezon do zabezpieczania śladów. Jak informuj nas czytelnicy, od dłuższego czasu chodził przy białym busie oplu na ul. Nowej. Robił zdjęcia auta, również dookoła i w środku.

Zapytaliśmy o to zielonogórską policję. – Nasza komenda nie prowadzi żadnych działań na ul. Nowej  – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Możliwe, że to działania mające związek z czwartkowym zatrzymaniem mężczyzny w Nowogrodzie Bobrzańskim. Około godz. 4.00 policyjni antyterroryści w kominiarkach podjechali pod blok przy ul. Lipowej.

Weszli do jednego z mieszkań. Po chwili wyszli z młodym mężczyzną. – Prowadzili go skutego kajdankami – mówią nam świadkowie wydarzeń w bloku. Odjechali z mężczyzną. – To były działania prowadzone przez komendę wojewódzką policji w Poznaniu – powiedziała dla poscigi.pl podinsp. Barska.

Nieoficjalnie zatrzymania mogą. Mieć związek z szajką zajmującą się wysadzaniem bankomatów. Miało być więcej zatrzymań.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta