Tak para złodziei okradła halę garażową bloku w Zielonej Górze. Wszystko nagrała kamera (FILM CZYTELNIKA)

Złodziejka zaglądała do zaparkowanego samochodu. Sprawdzała czy ma otwarty bagażnik i co jest w środku.

Do kradzieży doszło w bloku na ul. Łężycka-Ceglana. Kobieta i mężczyzna z piwnicy ukradli elektronarzędzia, ubrania i artykuły chemiczne. Sprawdzali drzwi w hali garażowej. Złodziejka zaglądała do zaparkowane go samochodu. Sprawdzała czy ma otwarty bagażnik i co jest w środku.

Do kradzieży doszło, 17 marca, br. Około godz. 3:40 nocą złodzieje weszli do hali garażowej. Kobieta i mężczyzna zaczęli sprawdzać drzwi w hali garażowej. Złodziejka zaglądała do zaparkowanego samochodu. Sprawdzała czy ma otwarty bagażnik i co jest w środku.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Złodziejska para włamała się do pomieszczeń we hali garażowej. Ukradli wiertarkę udarową, wkrętarkę oraz zestawy narzędzi. Ich łupem padły ubrania oraz artykuły chemiczne.

Wartość strat poszkodowana osoba wyceniła na około 1 tys. zł. Sprawa kradzieży została zgłoszona policji. Kamera w garażu nagrał wizerunki złodziei.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl