Tak wyglądało potworne potrącenie kobiety w Zielonej Górze. Przeleciała 25 metrów. Jest w ciężkim stanie (FILM Z MONITORINGU)

Potworne potrącenie kobiety w Zielonej Górze. Przeleciała 25 metrów. Jest w ciężkim stanie

Do dramatycznego potrącenia na przejściu dla pieszych przy ul Sienkiewicza. Kierujący audi nie widząc znajdującej się na drodze kobiety z impetem ją potrącił. Siła uderzenia była potężna. 47-latkę odrzuciło 25 od przejścia dla pieszych. W ciężkim stanie została przewieziona do szpitala.

Przerażający wypadek zarejestrowała kamera zamontowana przy ul. Sienkiewicza. Na oznakowanym przejściu dla pieszych w piątkowy wieczór doszło do potwornego wypadku. W 47-letnią kobietę, która znajdowała się już na środku drogi, z impetem wjechał kierujący audi. – 41-latek z taką siłą uderza w pieszą, że ta została odrzucona o kilkadziesiąt metrów – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Chwilę po tym fatalnie wyglądającym potrąceniu na pomoc kobiecie ruszyli świadkowie. Jednym z nich był ratownik medyczny, który znajdował się w okolicy. Do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego  udzielił pokrzywdzonej niezbędnej pomocy medycznej.

Kobieta w ciężkim stanie m.in. ze złamaniami nóg i poważnym urazem głowy została przewieziona do szpitala.

41-letni kierujący w chwili zdarzenia drogowego był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Sprawa prowadzona jest pod kątem wypadku drogowego przez policjantów z wydziału dochodzeniowo- śledczego i nadzorowana przez Prokuraturę Rejonową.