Tak złodzieje chcą ukraść mercedesa i kradną toyotę w Zielonej Górze (FILM Z MONITORINGU)

Złodzieje próbują ukraść mercedesa E220 zaparkowanego pod domem przy ul. Chełmońskiego w Zielonej Górze.

Nagranie z monitoringu dostaliśmy od właściciela mercedesa E220, którego złodzieje próbowali ukraść sprzed domu przy ul. Chełmońskiego w Zielonej Górze. Nie udaje im się. Po chwili odjeżdżają toyotą verso skradzioną spod domu obok.

Do próby kradzieży samochodu doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek, 14 maja. Na nagraniu widać dwóch mężczyzn. Złodzieje najpierw podchodzą do mercedesa E220 zaparkowanego przy domu na ul. Chełmońskiego.

Złodzieje są ubrani tak, żeby nie można było ich zidentyfikować. Mają na sobie dresy i bluzy z kapturami na głowach. Zdają sobie sprawę z monitoringów na budynkach.

Polecane  Jechał pod prąd ul. Wojska Polskiego w Zielonej Górze (FILM)

Starają się dostać do mercedesa. Nie udaje im się ukraść mercedesa. Po chwili zostają spłoszeni światłem uruchamianym przez czujnik ruchu. Odchodzą od mercedesa i idą dalej.

Dokładnie dwie i pół minuty później kradną toyotę verso z 2017 r. zaparkowaną pod sąsiednim domem. Na nagraniu widać jak złodzieje odjeżdżają skradzionym samochodem.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Polecane  Uwaga kierowcy. Głęboka wyrwa w asfalcie w Zielonej Górze (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)