To bestia. Skatował młotkiem partnerkę i dźgnął nożem. Połamał jej kości obu rąk. Ciężko ranną uwięził

Do dramatycznych wydarzeń doszło w jednym z mieszkań w Sosnowcu. 39-latek wpadł w szał kiedy partnerka odmówiła mu pieniędzy. Skatował ją młotkiem, dźgnął nożem i ciężko ranną uwięził.  

Wszystko wydarzyło się w czterech ścianach mieszkania dzielnicy Pogoń. 39-latek zażądał od swojej partnerki pieniędzy. Kobieta domówiła. Wtedy mężczyzna wpadł w szał. Zaczął bić kobietę. Po chwili chwycił młotek i katował partnerkę zadając potężne ciosy.

Kobiet zasłaniała się przed uderzeniami młotkiem, który łamał jej kości rąk. To nie koniec. Sadysta zadał skatowanej kobiecie cios nożem w łydkę.  Na koniec ciężko ranną partnerkę, potrzebującą opieki lekarza uwięził.

Skatowana kobieta wyszła z domu kiedy agresor na chwilę opuścił mieszkanie. Z pomocą na ruszył jej przypadkowy przechodzień. Na miejsce została wezwana policja. Kobieta trafiła do szpitala. Ma w między innymi w kilku miejscach połamane kości rąk.

Sosnowieccy policjanci szybko odnaleźli i zatrzymali 39-latka. Po wykonaniu przez śledczych wszystkich niezbędnych czynności został doprowadzony do prokuratury. Usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, pozbawienia kobiety wolności i uszkodzenia ciała. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.