Toyota Zielona Góra

To drogowy koszmar. Zderzyły się dwa bmw, jedno zostało rozerwane jak puszka. Nie żyje 19-latek, dwie osoby są ciężko ranne (ZDJĘCIA)

Siła zderzenia samochodów była ogromna. Jedno bmw zostało rozerwane.

Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę, 11 czerwca, po godz. 23:00 na drodze krajowej nr 92 koło miejscowości Gaj Wielki (woj. wielkopolskie). Czołowo zderzyły się dwa bmw. Siła zderzenia była potężna, jeden z samochodów został dosłownie rozerwany.

Służby ratunkowe na miejsce wypadku zostały wezwane po godzinie 23:00. Na drodze miejscowości Gaj Wielki czołowo zderzyły się dwa bmw. Jednym kierował 19-letni mieszkaniec Pniew. Za kierownicą drugiego bmw siedział 31-letni mieszkaniec powiatu średzkiego. Wiózł pasażerkę.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 19-letni kierujący bmw zjechał na pobocze chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem. Wtedy stracił panowanie nad samochodem i uderzył w jadące z naprzeciwka bmw, którym kierował 31-latek.

Siła zderzenia samochodów była ogromna. Jedno bmw zostało rozerwane. Niestety na miejscu zmarł 19-latek. Kierujący oraz pasażerka drugiego bmw ciężko ranni trafili do szpitala.

Policjanci szukają kierującego samochodem, który mógł przyczynić się do wypadku. Na miejscu ustalono świadków zdarzenia, policjanci wykonali też oględziny, szkic miejsca zdarzenia oraz pozostałą niezbędną dokumentację procesową.

W sprawie toczyć się będzie prokuratorskie śledztwo, którego celem jest szczegółowe ustalenie przyczyn oraz okoliczności zdarzenia.