Tragiczna informacja. Zmarł zastępca naczelnika wydziału kryminalnego

Zmarł asp. sztab. Łukasz Ciarka, zastępcy naczelnika wydziału kryminalnego gorzowskiej policji. – Jego odejście jest ciosem dla nas wszystkich, bo Łukasz był nie tylko wspaniałym kolegą, ale także fachowcem z ogromnym doświadczeniem zawodowym – napisali policjanci.

Asp. szt. Łukasz Ciarka zmarł, 2 grudnia. Miał 40 lat. Był zawsze zaangażowany w służbę i pomoc. Do policji wstąpił w 2002 r. Przez ponad 15 lat pełnił służbę w pionie kryminalnym. Doskonalił się, posiadał ogromną wiedzę, która dawała mu możliwość pracy w wydziałach zajmujących się korupcją, przestępczością gospodarczą i narkotykową.

Dbał o bezpieczeństwo mieszkańców Gorzowa. Zatrzymywał groźnych przestępców. Jego doświadczenie i wzorowa służba doprowadziło do kolejnych awansów i zajęcia stanowiska zastępcy naczelnika wydziału do walki z przestępczością gospodarczą.

Od 2018 r. był zastępcą naczelnika wydziału kryminalnego gorzowskiej policji. Był wielokrotnie nagradzany za swoją pracę. W 2013 r. w uznaniu szczególnych zasług i osiągnięć służbowych został odznaczony Brązową Odznaką Zasłużony Policjant.