Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Tragiczna wiadomość. Zmarła nastolatka potrącona koło Krosna Odrzańskiego

Do potrącenia doszło na drodze w Osiecznicy koło Krosna Odrzańskiego we wtorek, 2 stycznia. Potrącona przez kierującą audi 18-laka została zabrana do szpitala w Zielonej Górze. Niestety nastolatka zmarła w szpitalu.

Wszystko wydarzyło się na drodze koło stacji paliw w Osiecznicy. Kierująca audi potrąciła 18-letnią dziewczynę. Na miejsce wypadku szybko dojechały zaalarmowane służby ratunkowe.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Potrącona 18-latka została zabrana do szpitala w Zielonej Górze – mówi kom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.

Na miejscu wypadku długo pracowali policjanci z Krosna Odrzańskiego. Niestety finał potrącenia okazał się tragiczny. Obrażenia 18-latklani były zbyt poważne. Nastolatka, mimo wysiłków lekarzy, zmarła w szpitalu.

Zmarła potrącona koło Krosna Odrzańskiego

– Trwa ustalanie przyczyny oraz okoliczności w jakich doszło do potrącenia nastolatki – mówi kom. Kulka. Policjanci na miejscu zabezpieczyli ślady oraz przygotowują dokumentację.

W miejscu potrącenia w Osiecznicy nie ma przejścia dla pieszych. Prawdopodobnie nastolatka przechodziła przez jezdnię ze słuchawkami na uszach.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl