Toyota Zielona Góra

Trwa budowa pełnowymiarowego krytego boiska piłkarskiego w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

Trwa budowa pełnowymiarowego krytego boiska piłkarskiego w Zielonej Górze.

Przy ul. Sulechowskiej powstaje pierwsze w woj. lubuskim pełnowymiarowe, kryte boisko do piłki nożnej. Koszt inwestycji to blisko 10 mln zł. – To kolejny kamyczek do ogródka pn. „Zielona w ciągłej przebudowie” – pisze Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

Nowa nawierzchnia, nowe pełnowymiarowe boisko ze sztuczną trawą i zadaszona hala. Do tego zagospodarowanie terenu i przygotowanie zaplecza sanitarnego oraz szatni.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Przy ul. Sulechowskiej trwa budowa pierwszego w woj. lubuskim pełnowymiarowego, krytego boisko do piłki nożnej. Budowa pochłonie niemal 10 mln zł.

Inwestycją zajmie się firma Mizar. Z obiektu będą korzystać adepci piłkarscy, trenujący na co dzień w zielonogórskich klubach i akademiach, jak i seniorzy, którzy np. w okresie zimowym będą rozgrywać mecze sparingowe. Boisko będzie działać przez cały rok.

– Adepci piłki kopanej w miesiącach zimowych zyskają idealne miejsce do treningu. Miejmy nadzieję, że kiedyś wyrośnie na nim drugi Lewy – byłoby fajnie – napisał w mediach społecznościowych Janusz Kubicki, prezydent miasta.

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl