Trzy prawa jazdy zatrzymała nowosolska drogówka. Za co?

Dwie kobiety i mężczyzna przez najbliższe trzy miesiąca nie będą mogli prowadzić samochodów. Ich szybka jazda w terenie zabudowanym zakończyła się zatrzymaniem praw jazdy.

W poniedziałek, 11 czerwca, patrol nowosolskiej drogówki kontrolował prędkość w Lubieszowie. Po chwili została zatrzymana kierująca fordem. 33-latke z Gorzowa jechała z prędkością 116 km/h w miejscu gdzie można jechać najwyżej 50 km/h. Prawo jazdy straciła na trzy miesiące. – Została ukarana mandatem w wysokości 400 zł i dostała 10 punktów karnych – mówi st. sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Polecane  Policja weszła do mieszkania dilera. Miał 6 kg narkotyków

Zaraz po kierującej fordem na radar wpadła kierująca mercedesem, mieszkanka Mysłowic. 36-latka na 50-tce jechała z prędkością 103 km/h. Ona również straciła prawo jazdy. Dostała mandat 400 zł i 10 punktów karnych.

W niedzielę nowosolska drogówka na S3 koło Nowego Miasteczka zatrzymała kierowcę audi. 38-latek z Wielkopolski jechał z prędkością 126 km/h. Dostał mandat 400 zł, 10 punktów karnych i stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Polecane  Akcja antyterrorystów w Zielonej Górze i Nowogrodzie Bobrzańskim. Rozbili gang dilerów (FILM, ZDJĘCIA)