Tu świetnie sprzedasz samochód

Witryny internetowe notują coraz więcej użytkowników. Na silnych wzrostach są również zakupy w sieci. Widać to chociażby po statystykach wyświetleń. Wynika to też z badań statystycznych przeprowadzonych przez niezależnych analityków.

O tym, że internet napędza rewolucyjne zmiany w procesie kupowania, przekonane są również salony samochodowe. Ich dealerzy wiedzą, że nadszedł czas na zmodyfikowanie sposobu sprzedaży samochodów. Korzyści płynące z internetowego sposobu nabywania samochodów widzą również kupujący. Zamiast tracić czas na podróżowaniu od dealera do dealera w poszukiwaniu odpowiedniego samochodu, ciężarówki lub SUV-a, a potem jeszcze bezpośrednio negocjować warunki umowy na zakup pojazdu – dzisiejsi kupujący i najemcy mogą odwiedzać dziesiątki dealerów bez wychodzenia z domu, większość procesu zakupu załatwiając bez potrzeby odwiedzenia salonu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

A skoro pojazd można kupić nie odchodząc od laptopa, salony samochodowe mogą drogą internetową jeszcze bardziej wpłynąć na potencjalnego klienta, pisząc szczegółowe treści i dodając dużo profesjonalnie wykonanych, ładnych zdjęć. Mając możliwość zamieszczenia większej ilości spersonalizowanych ofert, dealerzy mogą – przeznaczając na ten cel niewielkie środki – dodać sporo interesujących kupujących materiałów.

Z pomocą w sprzedażowym działaniu przychodzą dealerom profesjonalne portale. Najnowszym, a tym samym najbardziej atrakcyjnym z nich, jest portal sąmochody.pl, który stworzyli czterej dealerzy samochodowi. Wykorzystując swoje 40-letnie doświadczenie motoryzacyjne, dealerzy stworzyli nowoczesną witrynę, by przekuć zdobywaną przez długie lata wiedzę w zwiększenie sprzedaży samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, części i akcesoriów, a także zapewnić możliwość oferowania usług serwisowych, takich jak: naprawy, auto detailing, wymiana szyb, transport, pomoc drogowa i inne.

Portal samochody.pl wydaje się być bardzo dobrym kanałem sprzedażowym, w którym za rozsądną cenę można zamieścić znacznie więcej, niż w innych serwisach ogłoszeniowych tej branży.

Kupując abonament w samochody.pl, nabywa się coś więcej, niż tylko możliwość sprzedaży pojazdów, otrzymuje się do dyspozycji cały system narzędzi do promowania wszystkich swoich usług. Tym samym witryna zdejmuje z użytkownika część dotychczasowych problemów, pozwalając zaoszczędzić pieniądze.

To nie są puste obietnice. Sprawdź to, wchodząc na samochody.pl

Ale przejdźmy do konkretów! Jakie profity dostarczy użytkownikom portal samochody.pl?

OBNIŻENIE KOSZTÓW

Dealerzy samochodowi zwracają uwagę na cenę ogłoszeń, to jest dla nich bardzo istotne. Szczególnie teraz, w czasie pandemii COVID-19, właścicielom salonów zależy na sprzedaży samochodów, ale jednocześnie muszą również sensownie zaplanować budżet.

Zakładając konto firmowe w samochody.pl nie trzeba podpisywać żadnych umów. Wystarczy wykupić pakiet, który zawiera np. 200 ogłoszeń. Użytkownik decyduje sam, na co przeznaczy wydane pieniądze. Kwota, której nie uda mu się wykorzystać, z automatu przejdzie na kolejny miesiąc. Witryna umożliwia zakup abonamentu, a klient zyskuje pełną możliwość korzystania z serwisu publikując ogłoszenia. Jeden wystawiony pojazd liczony jest jako jeden produkt. Ma to istotne znaczenie przy różnych cenach samochodów. W innych witrynach często natomiast stosuje się zasadę: im droższy samochód, tym wyższa kwota jego zamieszczenia.

W samochody.pl obowiązuje jedna stawka na każdy rodzaj pojazdu.

POKAZANIE WIELU MODELI

Możliwość korzystania z serwisu za niewysoką cenę,  daje szansę na zamieszczenie wszystkich oferowanych modeli. Handlowcy mogą się więc bardziej wykazać umiejętnościami sprzedażowymi, profesjonalnie opisując auta, oferując rabaty, promocje, wyróżniając się tym samym na tle konkurencji i co najważniejsze – mogą za pomocą portalu – zachęcać również do bezpośredniego z sobą kontaktu np. w celu przygotowania jeszcze lepszej, spersonalizowanej oferty.

W tym serwisie właściciele salonów na pewno nie poniosą olbrzymich kosztów. Nie muszą więc ograniczać się do prezentacji niewielkiej ilości modeli. A na tyle pozwalał im budżet w dotychczasowych serwisach, resztę aut musieli więc pozostawiać do obejrzenia w salonie i cierpliwie czekać, aż klient do nich zadzwoni.

WIELOJĘZYCZNOŚĆ

Korzystając z portalu można wybrać inny niż polski język, co oznacza, że jest on skierowany również do obcokrajowców, którzy zamierzają kupić samochód w Polsce. W samochody.pl  wszystkie teksty tłumaczone są na angielski, niemiecki, rosyjski, a także ukraiński, bo ostatnie lata pokazują duży napływ do naszego kraju obywateli z Ukrainy. Wielojęzyczność ułatwia obcokrajowcom odnalezienie się w witrynie i być może przekona ich do nabycia nowego pojazdu w Polsce.

PRZEJRZYSTA NAWIGACJA

Interfejs strony samochody.pl jest bardzo przejrzysty. Użytkownik szybko, w prosty sposób może założyć tutaj swoje konto. Zamieszczone zdjęcia są wyraźne i duże, co przyciąga uwagę odwiedzających stronę. Witryna działa bez zarzutu, czas ładowania się portalu jest niemalże błyskawiczny. Sugestywna nazwa sama kieruje potencjalnego klienta, aby wszedł i znalazł w portalu samochód dla siebie.

BOGATA OFERTA DLA KUPUJĄCYCH

Korzystając z portalu znajdź wymarzoną markę i model samochodu, sprawdź wszystkie oferowane parametry, dowolnie skonfiguruj auto bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z możliwości znalezienia pojazdu prosto od wykwalifikowanego sprzedawcy, który oprowadzi Cię po wirtualnym salonie oraz doradzi w wyborze modelu auta, poleci najlepsze pakiety wyposażenia i akcesoria. Po przejściu na stronę oferty, wprost od dealera dostaniesz wszelkie niezbędne informacje niezwłocznie, wystarczy, że wprowadzisz parametry.

KORZYŚCI, WYNIKAJĄCE Z POSIADANIA KONTA DEALERA

Swobodnie używaj witryny do osiągania swoich celów. Zapłać niewielki abonament. Nie musisz martwić się kosztami, bo niewykorzystane przejdą na kolejny miesiąc. Sprzedawaj auta i regularnie wymieniaj oferty na nowe. Ciesz się komfortem użytkowania. Szczególnie teraz, w tym wyjątkowym czasie, w którym pandemia spowodowała ograniczenie ilości wizyt w salonie. Za pomocą portalu możesz zaprezentować swoją niepowtarzalną ofertę pojazdów. Zamieszczaj promocje na nowe samochody, prezentuj gamę modeli z wyprzedaży rocznika, twórz akcje specjalne i udostępniaj wszystko w witrynie samochody.pl. Tutaj warunki dla Ciebie są naprawdę bardzo optymalne – z łatwą obsługą, swobodnym procesem decyzyjnym, bez wymuszonych opłat po kliknięciu i zatwierdzeniu ogłoszenia.

Cennik:

Opłata za publikowanie ogłoszeń występuje w postaci przedpłaty na poczet dzierżawy wirtualnej przestrzeni w serwisie. Wykupiony pakiet jest ważny przez miesiąc i pozwala na jednoczesne wyświetlanie określonej ilości ogłoszeń. Oferty zawieszone nie wchodzą w rachubę i nie zmniejszają limitu – przestrzeń zajmują jedynie aktywne ogłoszenia. Ilość ogłoszeń, jakie może wyświetlać użytkownik, zależy od rozmiaru wykupionego pakietu.

 

Liczba ogłoszeńKoszt pojedynczego OGŁOSZENIAKoszt PAKIETU
15,00 PLN5,00 PLN
2 – 52,00 PLN10,00 PLN
6 – 101,90 PLN19,00 PLN
11 – 201,80 PLN36,00 PLN
21 – 301,70 PLN51,00 PLN
31 – 501,60 PLN80,00 PLN
51 – 801,50 PLN120,00 PLN
81 – 1201,40 PLN168,00 PLN
121 – 2001,30 PLN260,00 PLN
201 – 9991,20 PLN1 200,00 PLN

 

Możliwość wyróżniania ogłoszeń przyjmuje różnorodne formy, które można jednocześnie łączyć tak, aby uzyskać optymalne wyniki sprzedaży. Możliwe jest promowanie oferty w dużym lub małym oknie na stronie głównej serwisu, a także opłacenie pierwszeństwa wyświetlania danej oferty na szczycie list wyszukiwania. Cena wyróżnienia zależy od wybranych form promocji i czasu, w przeciągu którego zamierzamy promować swoją ofertę. Cennik promocji ogłoszeń znajduje się w tabeli poniżej :

1 dzień3 dni5 dni7 dni
Wyróżnienie na górze listy wyników1 PLN3 PLN5 PLN7 PLN
Oferta dnia na stronie głównej MAŁE (3 miejsca – rotacja w każdym małym – max 12 ogłoszeń na jedno okno, rotacja co 5s.)5 PLN10 PLN15 PLN20 PLN
Oferta dnia na stronie głównej DUŻE (jedno miejsce – max 12 ogłoszeń, rotacja co 5s.)10 PLN20 PLN25 PLN30 PLN

 

Wszystkie płatności, które należy uiścić w serwisie samochody.pl są i zawsze będą jawne. Otwarcie i prowadzenie konta zwykłego oraz firmowego są całkowicie darmowe. Opisane poniżej płatności są jedynymi kosztami, jakie może ponieść użytkownik w trakcie korzystania z serwisu samochody.pl

Specjalna oferta na ogłoszenia w kategorii Części!

Do końca 2021 roku wystawienie ogłoszeń w kategorii Części jest bezpłatne. Aby uzyskać darmowy pakiet prosimy o wiadomość na [email protected] z informacją na jaki adres e-mail zostało założone konto, oraz z dopiskiem ile ogłoszeń chcą Państwo umieścić w serwisie. Po otrzymaniu wiadomości przyznamy odpowiedni pakiet, dzięki czemu będzie można dodawać ogłoszenia zupełnie za darmo. Od 1 stycznia 2022 roku będzie obowiązywała oferta pakietu na ogłoszenia w tej kategorii – 5 000 ogłoszeń za jedyne 200zł. Zapraszamy do korzystania z pakietów!