Toyota Zielona Góra

Ukradł ze sklepu dwie butelki wódki. Tego się nie spodziewał wychodząc

Sierż. sztab. Mariusz Petecki w wolnym czasie interweniował wobec sprawcy kradzieży. Dzięki temu złodziej został zatrzymany. 37-latka za kradzież, ukarano mandatem w wysokości 500 zł.

We wtorek, 26 lipca, będąc na zakupach, w wolnym czasie Sierż. sztab. Mariusz Petecki z policji w Krośnie Odrzańskim, zwrócił uwagę na mężczyznę, który po kilku minutach przebywania w sklepie przekroczył linię kas bez płacenia.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że spod koszulki wystawała mu butelka alkoholu. Policjant natychmiast zareagował i wyszedł za mężczyzną zatrzymując go, a następnie doprowadził do sklepu.

O zdarzeniu poinformował dyżurnego komisariatu, który wysłał na miejsce patrol policji. Jak się okazało 37-latek ukradł ze sklepu dwie butelki alkoholu wartości 140 złotych. Policjanci za ten czyn ukarali go  mandatem karnym w wysokości 500 zł. Nienaruszony towar został przekazany pracownikowi sklepu.

Jest to kolejna sytuacja, w której sierż. sztab. Petecki wykazuje się czujnością i reaguje na łamanie prawa. W maju 2019 r. jadąc na służbę zatrzymał pijanego kierowcę, który w dodatku był poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl