Toyota Zielona Góra

Ukradł ze sklepu w galerii szczoteczki do zębów warte ponad 800 zł

39-letni mieszkaniec powiatu głogowskiego odwiedził jedną ze sławskich drogerii. Ukradł różnego rodzaju szczoteczki do zębów wartych ponad 800 zł. Złodziej w we wtorek, 5 kwietnia, został zatrzymany przez sławskich kryminalnych na terenie Głogowa.

Do zdarzenia doszło, 21 marca, w Sławie na terenie jednej z drogerii. Z relacji zgłaszającej wynikało, że przeglądając zapis z monitoringu sklepowego zauważono mężczyznę, który zainteresowany był regałami ze szczoteczkami do zębów i akcesoriami do nich.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Po kilku minutach wykorzystując nieuwagę personelu drogerii mężczyzna wyszedł ze sklepu kradnąc szczoteczki soniczne, elektryczne oraz zwykłe oraz akcesoria do szczoteczek. Straty wyceniono na ponad 800 zł.

– W ustaleniu sprawcy kolejny raz pomocny okazał się monitoring miejski i zaangażowanie sławskich strażników miejskich, którzy krok po kroku śledzili trasę nieznanego sprawcy – mówi kom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji. Do sprawy włączyli się również głogowscy policjanci. Dzięki współpracy udało się ustalić dane złodzieja, którym okazał się 39-letni głogowianin.

Mężczyzna został zatrzymany przez sławskich kryminalnych, 5 kwietnia, w Głogowie. 

Toyota Zielona Góra