Toyota Zielona Góra

Wpadli z narkotykami. Jeden jechał naćpany. Zatrzymała ich zielonogórska policja

Policjanci z posterunku w Nowogrodzie Bobrzańskim zatrzymali dwie osoby z narkotykami. Mieli przy sobie niemal 120 gramów narkotyków. Policjanci z prewencji zatrzymali naćpanego kierującego, który w samochodzie miał dodatkowo ponad 30 gramów metamfetaminy.

Policjanci z posterunku w Nowogrodzie Bobrzańskim podczas nocnej służby patrolowali okolice garaży. – W oddali zauważyli mężczyznę. Postanowili sprawdzić co robi w odludnym miejscu o tak późnej porze – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Wylegitymowali go, a następnie razem z nim weszli do otwartego garażu. Wewnątrz zastali jeszcze jednego mężczyznę.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W garażu unosiła się woń świeżo palonej marihuany. Policjanci podczas sprawdzania znaleźli przy mężczyznach około 90 gramów marihuany oraz ponad 25 gramów amfetaminy.

Z kolei policjanci z prewencji zatrzymali do kontroli znany im samochód, którym kierował mężczyzna będący w zainteresowaniu policjantów. W trakcie kontroli okazało się, że 33-latek prowadzi będąc pod wpływem narkotyków, a policjanci znaleźli przy nim dodatkowo torbę z zawartością ponad 30 gramów metamfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany.

Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Grożą im kary po nawet 10 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl