Wpadli z narkotykami. Jeden jechał naćpany. Zatrzymała ich zielonogórska policja

Policjanci z posterunku w Nowogrodzie Bobrzańskim zatrzymali dwie osoby z narkotykami. Mieli przy sobie niemal 120 gramów narkotyków. Policjanci z prewencji zatrzymali naćpanego kierującego, który w samochodzie miał dodatkowo ponad 30 gramów metamfetaminy.

Policjanci z posterunku w Nowogrodzie Bobrzańskim podczas nocnej służby patrolowali okolice garaży. – W oddali zauważyli mężczyznę. Postanowili sprawdzić co robi w odludnym miejscu o tak późnej porze – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Wylegitymowali go, a następnie razem z nim weszli do otwartego garażu. Wewnątrz zastali jeszcze jednego mężczyznę.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W garażu unosiła się woń świeżo palonej marihuany. Policjanci podczas sprawdzania znaleźli przy mężczyznach około 90 gramów marihuany oraz ponad 25 gramów amfetaminy.

Z kolei policjanci z prewencji zatrzymali do kontroli znany im samochód, którym kierował mężczyzna będący w zainteresowaniu policjantów. W trakcie kontroli okazało się, że 33-latek prowadzi będąc pod wpływem narkotyków, a policjanci znaleźli przy nim dodatkowo torbę z zawartością ponad 30 gramów metamfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany.

Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Grożą im kary po nawet 10 lat więzienia.

Reklama pościgi