Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Wykonawca zostawił pręty wystające z drogi? Wezwano zielonogórską policję (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Wykonawca zostawił pręty wystające z drogi?

– Na środku nieoświetlonej drogi w Jarogniewicach wykonawca zostawił niezabezpieczone pręty wystające z asfaltu. Na miejsce została wezwana zielonogórska policja – informuje nas czytelniczka

Jak informuje nas czytelniczka, policja na miejscu miała stwierdzić, że na nieoświetlonym odcinku drogi taki pręt stanowi zagrożenie nie tylko dla mienia, ale i życia i zdrowia mieszkańców.

Na szczęście nit je wjechał  pręt. – Łatwo wyobrazić sobie sytuację w której pieszy lub rowerzysta poruszając się w tym fragmencie w nocy mógłby nadziać się na taki pręt – pisze czytelniczka. Pozostawienie kawałka metalu na środku nieoświetlonej drogi jest skrajnie nieodpowiedzialne i mogło doprowadzić do większej tragedii.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W celu ochrony mieszkańców Jarogniewic oraz ich mienia niebezpieczne pręty znajdujące się na środku nieoświetlonej drogi zostały usunięte.

Została sporządzona notatka ze zdarzenia wraz z pełną dokumentacją zdjęciową. – Czy wykonawca odpowie za narażenie mieszkańców – pyta czytelniczka.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl