Wypadek pod Nowogrodem Bobrzańskim. Zderzenie mercedesa, nissana i volkswagena. Dwie osoby wycinano z auta (ZDJĘCIA)

Do poważnego wypadku doszło w piątek, 24 września, na trasie Nowogród Bobrzański-Dąbrowiec. Zderzyły się nissan, mercedes i volkswagen. Strażacy wycinali z nissana dwie osoby. Wylądował równie śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Kierujący mercedesem jechał w kierunku Żar. Zaczął wyprzedzać. Nie zauważył tego starszy kierujący volkswagenem polo i również zaczął wyprzedzać. Wtedy mercedes uderzył w tył volkswagena polo.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Volkswagen po uderzeniu koziołkował. Mercedes po zderzeniu z volkswagenem wpadł jeszcze na nissana, który wypadł z drogi, koziołkował i dachem uderzył w drzewo.

Na pomoc rannym ruszyli świadkowie. Dwoma osobami zakleszczonymi w nissanie zajęły się dwie kobiety. Jedna to najprawdopodobniej pielęgniarka.

Na miejsce dojechały służby ratunkowe. Z nissana strażacy wycinali dwie osoby. Na miejscu wypadku wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Zakrwawionym kierowcą volkswagena zajęli się medycy.

Do szpitali zostały zabrane trzy ranne osoby.

Film czytelnika

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Eko pol - Poscigi.pl