Wypadek. Potrącenie kobiety. Na miejscu zielonogórska policja (FILM CZYTELNIKA)

Potrącona 59-latka został przewieziona do szpitala.

Do potrącenia doszło w piątek, 30 października, w okolicach przejścia dla pieszych w Kalsku. 59-letnia kobieta została potrącona przez 29-letniego kierującego oplem. Ranna kobieta została karetką przewieziona do szpitala. Na miejscu pracują zielonogórscy policjanci.

Kierujący oplem 29-letni mężczyzna jechał drogą w Kalsku w kierunku Świebodzina. Na drodze w okolicy przejścia dla pieszych potrącił 59-letnią kobietę.

Na miejsce wypadku została wezwana karetka pogotowia ratunkowego oraz zielonogórska policja. Ranna kobieta została zabrana do karetki. Po chwili na sygnałach potrącona 59-latka został przewieziona do szpitala.

Na miejscu pracuje policja. Trwa ustalanie przyczyn oraz okoliczności w jakich doszło do wypadku.

To już trzecie potrącenie, do którego doszło w piątek. Najpierw na ul. Kożuchowskiej w Zielonej Górze została potrącona 14-latka. Ranna trafiła do szpitala. Potem na przejściu dla pieszych na Trasie Północnej został potrącony mężczyzna. On również ranny został przewieziony do szpitala.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl