Wypadek. Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze. Wjechał pod volkswagena

Do wypadku doszło w piątek, 22 maja, na Szosie Kisielińskiej. Rowerzysta wjechał na przejazd dla rowerów prosto pod jadącego volkswagena.

O wypadku poinformował na czytelnik. Rowerzysta jechał ścieżką dla rowerów wzdłuż Szosy Kisielińskiej. W pewnym monecie wjechał na przejazd dla rowerów ze znakiem stop dla rowerzystów. – Niestety, ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że rowerzysta wjechał na przejazd nie zatrzymując się – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Został potrącony przez kierującego  volkswagenem. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia ratunkowego oraz zielonogórska policja. Ranny rowerzysta został przewieziony do szpitala. Policjanci czekają na informację o tym, jakich doznał obrażeń. Na miejscu są utrudnienia w ruchu i tworzą się korki na pasach w kierunku os. Pomorskiego.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl