Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Wypadek w Zielonej Górze. Autobus MZK ostro hamował. Pasażerowie poupadali (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Do zdarzenia doszło w środę, 24 czerwca, na ul. Wojska Polskiego. Kierowca autobusu ostro zahamował, bo, jak twierdzi, zmusił go do tego kierowca samochodu z pizzerii. Niestety pasażerowie poupadali. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Jak mówią nam świadkowie, w zdarzeniu kierowca autobusu musiał bardzo ostro zahamować. Sytuację miał spowodować kierowca samochodu z pizzerii. – Jechał i pisał smsy – mówią nam świadkowie wydarzeń. Podczas ostrego hamowania pasażerowie jadący autobusem poupadali. Na miejsce dojechały dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz zielonogórska policja. Do szpitala została zabrana jedna kobieta z urazem nogi. – Przebadano też dziecko, ale na szczęście nic mu się nie stało. Jeden mężczyzna uskarżał się na bóle w klatce piersiowej – mów nam świadek wydarzeń.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Sprawę wyjaśniają zielonogórscy policjanci. – Zostanie przeglądnięty zapis z kamer miejskiego monitoringu – mówi nam podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Zostanie też zabezpieczony zapis z kamer w autobusie. – Ustalamy winnego zdarzenia – mówi podinsp. Stanisławska.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl