Wypadek w Zielonej Górze. Peugeot rozbił się o przyczepę. Kierująca sięgała do kota (ZDJĘCIA)

Do wypadku doszło w piątek, 2 marca, na ul. Browarnej. Kierująca peugeotem zjechała na przeciwległy pas ruchu i tam uderzyła w naczepę ciągniętą przez samochód terenowy. – Odbiłem na chodnik, bo peugeot jechał prosto na mnie – opowiada nam kierowca terenówki. Kierująca peugeotem sięgała do kota. Ranna trafiła karetką do szpitala.

Wszystko wydarzyło się około południa. Kierująca peugeotem jechała ul. Browarną w kierunku ul. Nowej. – Nagle zobaczyłem, że peugeotem zarzuciło i jedzie prosto na mnie – opowiada nam kierowca terenówki, który ciągnął przyczepę. Odbił i wjechał na chodnik unikając czołowego zderzenia. – Peugeot jednak bardzo mocno uderzył w przyczepę – mówi kierowca terenówki.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Siła uderzenia była bardzo duża. Z przyczepy zostało oderwane koło, którego elementy połamały się. Z przodu peugeota nic nie zostało. Samochód nadaje się już tylko do kasacji.

Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Ranna kobieta została zabrana do karetki. Okazało się, że podczas jazdy schyliła się do kota, którego wiozła w kuferku na przednim siedzeniu. Wtedy straciła panowanie nad kierownicą i doprowadziła do zderzenia z naczepą. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Na ul. Browarnej są utrudnienia w ruchu. Rozbity samochód blokuje część drogi. Uszkodzone auto zabezpieczyli zielonogórscy strażacy.

Eko pol - Poscigi.pl