Toyota Zielona Góra

Zaatakował młotkiem śpiących byłą żonę i jej partnera. Mężczyzna walczy o życie

Tragedia rozegrała się we wtorek, 24 stycznia, w nocy w jednym z domów na terenie gminy Strzyżewice. 60-latek oraz 52-latka zostali zaatakowani młotkiem podczas snu. Oboje trafili do szpitala. Mężczyzna jest w stanie ciężkim. Niedługo później nad Zalewem Zemborzyckim znaleziono ciało byłego męża 52-latki. Najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

Wszystko wydarzyło się w środku nocy. Zgłoszenie o zdarzeniu policjanci otrzymali około godziny 1:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż do jednego z domów na terenie gminy Strzyżewice wszedł 54-letnie sprawca. W ręku miał młotek.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zaatakował śpiących byłą żonę 52-latkę oraz 60-latka, jej partnera. Uderzał młotkiem. Po wszystkim uciekł.

Ranni kobieta i mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala. 60-letni mężczyzna jest w ciężkim stanie. Trwa walka o jego życie.

Zaatakował młotkiem byłą żonę i jej partnera

Policjanci z Bychawy od razu wszczęli alarm dla jednostki i rozpoczęły się poszukiwania 54-latka. Nad ranem ciało 54-latka odnaleziono w okolicy Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. Wstępne ustalenia wskazują na to, że popełnił samobójstwo.

W sprawie trwają czynności prowadzone przez policjantów i prokuratora. Śledczy prowadzą oględziny w miejscach obu zdarzeń i ustalają dokładny przebieg wydarzeń.

Dotychczasowe ustalenia wskazują, że pod adresem nie odnotowano interwencji w związku z przemocą w rodzinie

Toyota Zielona Góra