Samochody.pl - poscigi.pl

Zaginął Grzegorz Sz. z Zielonej Góry

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze prowadzi sprawę poszukiwawczą dotyczącą zaginięcia Grzegorza Sz. 62-letniego mieszkańca Zielonej Góry.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przyjęli zawiadomienie o zaginięciu GRZEGORZA SZ. urodzonego01.08.1961 roku w Kożuchowie, zamieszkałego w Zielonej Górze.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zaginiony w dniu 18 października 2023 roku (środa) około godziny 10.00 wyszedł z domu przy ulicy Tkackiej w Zielonej Górze mówiąc, że idzie do lekarza. Nie dotarł jednak do placówki zdrowia. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie powrócił do miejsca zamieszkania.  

Rysopis: wzrost 171 cm, oczy niebieskie, włosy krótkie, siwe, uzębienie pełne, szczupły.

Znaki szczególne: blizna na czole między brwiami, brak tatuaży.

Opis ubioru: kurtka koloru czarnego do bioder, spodnie jeansowe, buty sportowe Adidas koloru granatowego z białymi paskami.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, ul.Partyzantów 40; telefon: 47 7952100, dyżurnym jednostki – telefon: 47 7952411, 47 7952412 lub numerem alarmowym 112.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl