Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Zielona Góra. Mieszkańcy mają dość zaśmiecania bloków ulotkami. Czy zaśmieca konkurencja?

– Jako mieszkańcy Zielonej Góry z ulicy Łęczyca mamy dość zaśmiecania ulotek od przedstawiciela handlowego – pisze nasz czytelnik.

Sprawa dotyczy ulotek rozsypywanych wręcz pod drzwiami mieszkań bloków na ulicy Łężyca. Mało tego, ktoś nawet nakleja reklamy na windach. Ulotki to faktycznie problem, który trwa od lat. Znajdujemy ich dziesiątki skrzynkach pocztowych. Najbardziej jednak denerwują te rozsypane na klatkach schodowych.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Jako mieszkańcy ulicy Łężyca mamy dość zaśmiecania. Sprawę zgłosiliśmy do zarządcy budynku i na policję. To jest ewidentne zaśmiecanie – pisze nasz czytelnik.

Skontaktowaliśmy się z osobą, której numer telefonu widnieje na ulotkach z bloku. – Nie rozrzucamy ulotek po bloku. Jestem przekonany, że z naszymi ulotkami postąpiła tak konkurencja psując tm samym nasze dobre imię – mówi nam osoba z ulotki. Dodaje, że konkurencja już tak raz zrobiła na ulicy Suwalskiej.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl