Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Zielona Góra. Przy wieżowcach na ulicy Lisiej będzie nowy parking

Radni Rafał Kasza i Filip Gryko symbolicznie wbili już łopatę na terenie, gdzie ma powstać parking. fot. poscigi.pl

Po modernizacji boiska i strefy rekreacyjnej przy ul. Lisiej, przyszedł czas na budowę parkingu. – Dopiąłem swego – mówi z dumą radny Rafał Kasza. Na tym osiedlu zostanie wybudowany parking na 25 miejsc, w tym dwa dla osób niepełnosprawnych.  

Projekt i pozwolenie na budowę już jest. Trwa dopinanie montażu finansowego. – Mam nadzieję, że mieszkańcy to docenią – mówi radny Rafał Kasza.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Budowa parkingu przy ul. Lisiej, to kolejne z działań Kaszy na osiedlu przy ul. Lisiej. Wczesnej z jego inicjatywy wybudowano tam nowe boisko oraz strefę rekreacyjną. Kolejną potrzebą, jaką zgłaszali mieszkańcy była właśnie budowa parkingu.

Będzie parking na ulicy Lisiej  

– Cały projekt powstał za czasów programu parkingi 1000+ – wspomina radny Rafał Kasza. Aktualnie jestem na etapie pozyskania środków z budżetu miasta na wykonanie parkingu. – Przy inwestycji mocno wspiera mnie jeden z pomysłodawców projektu parkingi 1000+ w naszym mieście radny Filip Gryko. Za co mu bardzo dziękuję – podkreśla Kasza.

Radni Kasza i Gryko symbolicznie wbili już łopatę na terenie, gdzie ma powstać parking. – Wiem, że może 25 miejsc parkingowych to nie wiele, jak na takie osiedle, ale wycisnąłem tam totalnego maxa z terenu, jaki mieliśmy do dyspozycji – podkreśla radny Kasza.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl