Samochody.pl - poscigi.pl

ZIELONA GÓRA Roma rozdaje pizzę za darmo!

Jak dostać pizzę z Romy za darmo? Bardzo łatwo. Pizzeria Roma zachęca do pobrania Aplikacji Pizzeria Roma Zielona Góra zarówno przez Sklep Google Play jak i App Store. I za to będzie gratisowa pizza.

Te dwa źródła dają możliwość korzystania z Apki pizzerii Roma dla wszystkich użytkowników bez względu na to czy są fanami firmy Apple czy też korzystają z najbardziej powszechnego systemu operacyjnego Android.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Ściągnij apkę Romy Sklep Google Play lub App Store

Aplikacja Pizzeria Roma Zielona Góra to przede wszystkim oszczędność czasu, wygoda oraz korzyści w najszerszym znaczeniu tego słowa. – Faktem jest, że my jako Pizzeria unikniemy płacenia kosmicznych prowizji portalom pośredniczącym. Jednakże wychodzimy tutaj przede wszystkim z inicjatywą w stronę zarówno naszych wieloletnich klientów jak i tych nowych, którzy coraz mocniej zasilają szeregi Romy, dając szansę na przekonanie się do naszej pizzerii funkcjonującej na Zielonogórskim Rynku już od ponad 30 lat – mówi Adrian Bagiński, szef Romy.

Ściągnij apkę Romy Sklep Google Play lub App Store

To musi coś znaczyć. Pizzeria dziękujemy wszystkim za zaufanie . Prosimy, uwierzcie, że Aplikacja Pizzeria Roma Zielona Góra to nie tylko pomysł na ominięcie prowizji, ale przede wszystkim pomysł na moc korzyści, które spływają na naszych Klientów – zaznacza szef pizzerii Roma.

Każde 1 zł wydane przez aplikację to 1 punkt. Wszystkie zebrane punkty można wymieniać na GRATISY, które są zawarte w katalogu smacznych nagród. Aplikacja to też możliwość śledzenia promocji, które staramy się na bieżąco aktualizować.

A za pobranie i zalogowanie w aplikacji Roma za darmo da przepyszną pizzę margeritę  24 cm przy zamówieniu za 40 zł i wpisując kod „darmowapizza”.  

Ściągnij apkę Romy Sklep Google Play lub App Store

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl