Toyota Zielona Góra

Zielonogórzanka Agnieszka Hryniewicz w pandemii maluje piękne, spersonalizowane obrazy

Agnieszka Hryniewiczwpadła na pomysł obrazów spersonalizowanych, tworzy również plakaty dekoracyjne, maluje meble i ściany w swoje wzory

Agnieszka Hryniewicz z Zielonej Góry, tour manager zespołu LemON zaczęła tworzyć obrazy. Nie ma innego wyjścia, bo w pandemii nie pracuje już od ponad roku. – Nie narzekam, robię̨ to co umiem – mówi Agnieszka.

Agnieszka Hryniewicz to osoba od lat związana z kulturą. Osoba niezwykle utalentowana plastycznie. Kilka miesięcy przed pandemią została tour managerem zespołu LemON – Zajęłam się tym co kocham. Niestety przyszedł koronawirus. Z dnia na dzień́ przerwano koncerty i odwołano zaplanowane trasy. Ludzie związani z muzyką, tak samo jak większość́ restauratorów czy hotelarzy zostali na lodzie. – Nie ma pracy, to nie ma również̇ pieniędzy – mówi Agnieszka, która mimo trudności nie złamała się̨.

Wręcz przeciwnie. Zaczęła malować́. Wpadła na pomysł obrazów spersonalizowanych, tworzy również plakaty dekoracyjne, maluje meble i ściany w swoje wzory. Tworzy dla znajomych i nie tylko. Robi to cudownie. – Wystarczy, że dana osoba powie mi to co ma być na rysunku, wskaże konkretne rzeczy czy też zainteresowania, a ja to namaluje – mi Agnieszka.

Ludziom pomysł bardzo się spodobał. – Ci wszyscy, którym zabrano możliwość pracy muszą sobie radzić. Jest ciężko ale nie można się załamywać. Jestem wdzięczna ludziom za te mnóstwo zleceń. Uwielbiam to robić. Po prostu siadam i tworzę fajne, różne światy dla innych.– śmieje się Agnieszka.

Tak właśnie Aga radzi sobie z kryzysem podczas pandemii koronawirusa. – Nie ma co narzekać́ tylko trzeba działać – przyznaje Agnieszka i dodaje, że marzy o powrocie do swojej pracy. – Wszyscy w naszej muzycznej branży czekają aż to wszystko wróci do normy, a tworzenie obrazów zostanie już ze mną cały czas.

Tu znajdziesz to co robi Agnieszka

Zostań kierowcą bolta