Alex Z. były żużlowiec Falubazu Zielona Góra zatrzymany przez policję. Prokuratura: Chodzi o kradzież luksusowego samochodu

Alex Z. został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące fot. poscigi.pl

Jak ustali portal poscigi.pl do zatrzymania Alexa Z. doszło we wtorek, 26 maja, na placu komisu samochodowego przy ul. Kożuchowskiej. Alex Z. został przewieziony do celi w komendzie miejskiej. Jak informuje prokuratura, w sprawie chodzi o kradzież luksusowego samochodu, a śledztwo ma być dopiero początkiem.

Jak ustalił portal poscigi.pl, zielonogórska policja pojawiła się w komisie samochodowym przy ul. Kożuchowskiej. To tam miał zostać zatrzymany były żużlowiec Falubazu Alex Z. Zatrzymanie byłego żużlowca Falubazu potwierdziła nam zielonogórska prokuratura. Dlaczego został zatrzymany? – Chodzi o kradzież z włamaniem do luksusowego samochodu – mówi dla poscigi.pl prokurator Łukasz Wojtasik z zielonogórskiej Prokuratury Okręgowej. Prokuratura nie zdradza szczegółów dotyczących śledztwa. Ma to być jednak początek dużej sprawy dotyczącej kradzieży luksusowych samochodów. Razem z Alexem Z. została zatrzymana jeszcze jedna osoba.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl